ELPLC Smart Factory

ELPLC Smart Factory

System zarządzania i monitorowania produkcji, zbierający i analizujący dane z maszyn.

Linia montażu i testowania amortyzatorów

Linia montażu i testowania amortyzatorów

Linie przeznaczone do produkcji i testowania amortyzatorów zajmują wysoką pozycję w portfolio firmy i doczekały się wielu innowacji.

Linie dysz cyrkonowych

Linie dysz cyrkonowych

Zrobotyzowane linie w ciągu technologicznym wytwarzania dysz cyrkonowych, produktu dla branży odlewniczej.

Kariera

Przechodząc intensywny okres rozwoju począwszy od kilku zaangażowanych osób, obecnie staliśmy się zgranym zespołem o wysokich kwalifikacjach oraz rozpoznawalnym, wiarygodnym i pożądanym pracodawcą.

Wysiłek zespołu przynosi już teraz sporo satysfakcji, gdyż nasze linie i maszyny są rozpoznawalne nie tylko w Polsce ale również na świecie, w krajach takich: jak Słowacja, Czechy, Bułgaria, Francja, Wielka Brytania, Hiszpania, Rosja, Meksyk, Chiny, USA, Indie oraz Tajlandia.

Nasze działy

Dział montażu elektrycznego
Dział montażu elektrycznego

Sama konstrukcja byłaby niczym bez setek metrów przewodów elektrycznych, pneumatycznych, które niczym naczynia krwioobiegu dostarczają odpowiednich sygnałów do urządzeń wykonawczych, czujników, sterowników. To zadanie należy do działu montażu elektrycznego.

Dział projektowania
Dział projektowania

Dział projektowania to ponad 20 nowoczesnych stacji roboczych DELL wyposażonych w uznane narzędzie projektowania 3D SolidWorks lub oprogramowanie Eplan. Przekuwamy tu koncepcje i błyskotliwe rozwiązania w konkretne projekty.

Dział obróbki
Dział obróbki

To co wykreuje wyobraźnia naszych projektantów staje się rzeczywistością w dziale obróbki przy zastosowaniu 5 zaawansowanych centrów obróbczych CNC (m.in DMG MORI) i niemal 20 obrabiarek konwencjonalnych.

Dział montażu mechanicznego
Dział montażu mechanicznego

Dział montażu mechanicznego albo jak mówimy skrótowo „mechatronicy” to zespół dopasowujący wszystkie puzzle w imponujące konstrukcje maszyn i linii

Dział programowania
Dział programowania

Dział programowania tworzy aplikacje sterowników PLC. Pracuje się tu między innymi na najnowszych programatorach SIEMENS PG Field (TIA Portal) Powstają tu interfejsy HMI, SCADA, systemy wizyjne (m.in. Cognex) czy akwizycji danych (National Instruments). Jest też grupa specjalistów od Visual Studio (C#)

Logistyka, księgowość, kadry, marketing
Logistyka, księgowość, kadry, marketing

To wszystko nie zafunkcjonowałoby bez sprawnych dostaw potrzebnych materiałów i elementów, profesjonalnej obsługi księgowej i kadrowej. Dlatego niezwykle istotne są działy wspierające takie jak logistyka, księgowość, kadry, marketing.

Aktualne oferty pracy

Jeśli chcesz się rozwijać, poznawać nowe technologie, budować firmę tworzącą maszyny dla największych i najlepszych światowych firm i jednocześnie jeśli jesteś odpowiedzialny, samodzielny, potrafisz pracować w zespole, to ELPLC jest idealnym miejscem pracy dla Ciebie

Nie znalazłeś(-aś) oferty dla siebie ale interesuje Cię praca w ELPLC S.A.? Nic straconego, daj się poznać i prześlij do nas swoje CV: rekrutacja@elplc.com.

Inżynier sprzedaży

Check out

Mechatronik / mechanik

Check out

Programista .NET

Check out

Programista PLC

Check out

Projektant mechanik

Check out

Benefity

Podejmując pracę u nas zyskujesz stabilność i uczciwe zasady zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, pozytywną atmosferę oraz masz dostęp do wielu benefitów:

 • podwyżki uzależnione od sytuacji rynkowej oraz indywidualnej oceny pracy i kompetencji
 • system premiowy uzależniony od indywidualnych i zespołowych wyników
 • opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
 • ubezpieczenie grupowe NW
 • możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach zawodowych
 • atrakcyjny system poleceń do pracy (polecasz - zarabiasz dodatkowo)
 • atrakcyjny system dopłat do podróży (delegacji)
 • wyborna kawa dofinansowana przez pracodawcę
 • wyjazdy integracyjne, pikniki rodzinne
 • nagrody za ciekawe pomysły nazw produktów, programów oraz innowacyjne rozwiązania do systemu 5S
 • elastyczny czas pracy w biurach
 • strefa chillout – fotele do masażu, stół do ping-ponga
 • szczepienia na zagraniczne wyjazdy delegacyjne
 • pełna odzież robocza
 • indywidualne narzędzia pracy: oryginalne programatory, skrzynie narzędziowe
 • owocowe witaminy +
 • duże dofinansowanie do kart Mulisport
 • karty do automatów z napojami sfinansowane przez pracodawcę
Paweł

Paweł

Pracę w ELPLC rozpocząłem jako absolwent. Nie mając żadnego doświadczenia firma zadbała o mój rozwój, a zespół współpracowników wspierał wiedzą i doświadczeniem. W krótkim czasie awansowałem, początkowo na lidera a później na kierownika działu mechatroników. Praca w zgranym zespole napawa radością, a udział w tworzeniu prototypowych rozwiązań w dziale automotive np. linii do produkcji amortyzatorów do BMW jest powodem do dumy.

Pasjonują mnie wędrówki górskie. W górach każdy krok musi być przemyślany, a każde zwycięstwo okupione jest wysiłkiem. Aktywne obcowanie z naturą daje mnóstwo pozytywnych wrażeń i nowej energii.

Jordan

Jordan

Z firmą związany jestem od kilku lat. Pracuję jako automatyk przy budowie maszyn i całych linii produkcyjnych. Swoją wizję twórczą realizuje przy montażu i kalibracji systemów wizyjnych. Praca z niezwykłymi ludźmi, codzienne  stawianie czoła nietuzinkowym wyzwaniom odmieniło mój sposób postrzegania świata i nauczyło odpowiedzialności.

Daniel

Daniel

W ELPLC pracuje od 11 lat. Na co dzień jestem częścią zespołu odpowiedzialnego za tworzenie oprogramowania do zastosowań w przemyśle. Tworzymy systemy traceability, laboratoryjne systemy pomiarowe, aplikacje wspomagające produkcje, wizyjne systemy kontrolne i pomiarowe. Dla mnie najważniejsza jest możliwość pracy w grupie fantastycznych profesjonalistów i pasjonatów, nad innowacyjnymi projektami dla klientów z całego świata.

Przez ponad dekadę pracy w ELPLC jestem świadkiem niesamowitego rozwoju firmy, to naprawdę miłe uczucie być częścią tego wszystkiego.

Marcin

Marcin

Mam na imię Marcin. W ELPLC pracuję od 2011 roku. Początkowo zajmowałem się projektowaniem obwodów elektrycznych i programowaniem sterowników PLC. Obecnie jestem członkiem zespołu zajmującego się automatyzacją procesów produkcyjnych na bazie sterowników PLC. Zespół programistów, z którymi mam przywilej pracować to grupa fantastycznych ludzi wspierających się nawzajem i wspólnie rozwiązujących wszystkie problemy. Dla mnie w pracy najważniejszy jest ciągły rozwój i wdrażanie innowacyjnych technologii. ELPLC zapewnia mi to w pełnym wymiarze. Obserwując ogromny rozwój firmy przez cały okres mojej pracy jestem przekonany, że jest to dla mnie właściwe miejsce.

Po pracy uwielbiam spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.