ELPLC Smart Factory

ELPLC Smart Factory

System zarządzania i monitorowania produkcji, zbierający i analizujący dane z maszyn.

Linia montażu i testowania amortyzatorów

Linia montażu i testowania amortyzatorów

Linie przeznaczone do produkcji i testowania amortyzatorów zajmują wysoką pozycję w portfolio firmy i doczekały się wielu innowacji.

Linie dysz cyrkonowych

Linie dysz cyrkonowych

Zrobotyzowane linie w ciągu technologicznym wytwarzania dysz cyrkonowych, produktu dla branży odlewniczej.

Kariera

Przechodząc intensywny okres rozwoju począwszy od kilku zaangażowanych osób, obecnie staliśmy się zgranym zespołem o wysokich kwalifikacjach oraz rozpoznawalnym, wiarygodnym i pożądanym pracodawcą.

Wysiłek zespołu przynosi już teraz sporo satysfakcji, gdyż nasze linie i maszyny są rozpoznawalne nie tylko w Polsce ale również na świecie, w krajach takich: jak Słowacja, Czechy, Bułgaria, Francja, Wielka Brytania, Hiszpania, Rosja, Meksyk, Chiny, USA, Indie oraz Tajlandia.

Nasze działy

Dział montażu elektrycznego
Dział montażu elektrycznego

Sama konstrukcja byłaby niczym bez setek metrów przewodów elektrycznych, pneumatycznych, które niczym naczynia krwioobiegu dostarczają odpowiednich sygnałów do urządzeń wykonawczych, czujników, sterowników. To zadanie należy do działu montażu elektrycznego.

Dział projektowania
Dział projektowania

Dział projektowania to ponad 20 nowoczesnych stacji roboczych DELL wyposażonych w uznane narzędzie projektowania 3D SolidWorks lub oprogramowanie Eplan. Przekuwamy tu koncepcje i błyskotliwe rozwiązania w konkretne projekty.

Dział obróbki
Dział obróbki

To co wykreuje wyobraźnia naszych projektantów staje się rzeczywistością w dziale obróbki przy zastosowaniu 5 zaawansowanych centrów obróbczych CNC (m.in DMG MORI) i niemal 20 obrabiarek konwencjonalnych.

Dział montażu mechanicznego
Dział montażu mechanicznego

Dział montażu mechanicznego albo jak mówimy skrótowo „mechatronicy” to zespół dopasowujący wszystkie puzzle w imponujące konstrukcje maszyn i linii

Dział programowania
Dział programowania

Dział programowania tworzy aplikacje sterowników PLC. Pracuje się tu między innymi na najnowszych programatorach SIEMENS PG Field (TIA Portal) Powstają tu interfejsy HMI, SCADA, systemy wizyjne (m.in. Cognex) czy akwizycji danych (National Instruments). Jest też grupa specjalistów od Visual Studio (C#)

Logistyka, księgowość, kadry, marketing
Logistyka, księgowość, kadry, marketing

To wszystko nie zafunkcjonowałoby bez sprawnych dostaw potrzebnych materiałów i elementów, profesjonalnej obsługi księgowej i kadrowej. Dlatego niezwykle istotne są działy wspierające takie jak logistyka, księgowość, kadry, marketing.

Aktualne oferty pracy

Jeśli chcesz się rozwijać, poznawać nowe technologie, budować firmę tworzącą maszyny dla największych i najlepszych światowych firm i jednocześnie jeśli jesteś odpowiedzialny, samodzielny, potrafisz pracować w zespole, to ELPLC jest idealnym miejscem pracy dla Ciebie

Specjalista ds. technicznych i wycen / młodszy specjalista

Check out

Kierownik projektów

Check out

Programista systemów wizyjnych

Check out

Programista aplikacji przemysłowych

Check out

Elektryk-automatyk / Elektronik

Check out

Projektant elektryk

Check out

Inżynier sprzedaży

Check out

Mechatronik / mechanik

Check out

Programista .NET

Check out

Programista PLC

Check out

Projektant mechanik

Check out

Nie znalazłeś(-aś) oferty dla siebie?

Nie znalazłeś(-aś) oferty dla siebie ale interesuje Cię praca w ELPLC S.A.? Nic straconego, daj się poznać i prześlij do nas swoje CV: rekrutacja@elplc.com.

 
 

Benefity

Podejmując pracę u nas zyskujesz stabilność i uczciwe zasady zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, pozytywną atmosferę oraz masz dostęp do wielu benefitów:

 • podwyżki uzależnione od sytuacji rynkowej oraz indywidualnej oceny pracy i kompetencji
 • system premiowy uzależniony od indywidualnych i zespołowych wyników
 • opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
 • ubezpieczenie grupowe NW
 • możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach zawodowych
 • atrakcyjny system poleceń do pracy (polecasz - zarabiasz dodatkowo)
 • atrakcyjny system dopłat do podróży (delegacji)
 • wyborna kawa dofinansowana przez pracodawcę
 • wyjazdy integracyjne, pikniki rodzinne
 • nagrody za ciekawe pomysły nazw produktów, programów oraz innowacyjne rozwiązania do systemu 5S
 • elastyczny czas pracy w biurach
 • strefa chillout – fotele do masażu, stół do ping-ponga
 • szczepienia na zagraniczne wyjazdy delegacyjne
 • pełna odzież robocza
 • indywidualne narzędzia pracy: oryginalne programatory, skrzynie narzędziowe
 • owocowe witaminy +
 • duże dofinansowanie do kart Mulisport
 • karty do automatów z napojami sfinansowane przez pracodawcę
Paweł

Paweł

Karierę w ELPLC zacząłem jako elektryk-automatyk tuż po zakończeniu edukacji. Była to moja pierwsza praca. Po pewnym czasie, podjąłem niełatwą decyzje o wyjeździe do Wielkiej Brytanii. Po powrocie do kraju ponownie skierowałem swoje kroki do ELPLC. Po prawie rocznej pracy na stanowisku automatyka, dołączyłem do zespołu kierowników projektów. Aktualnie prowadzę samodzielnie duże projekty.

Jak zostać dobrym PM-em? Kawa, kawa i jeszcze trzy kawy…. A tak na serio, nigdy nie myślałem aby zostać PM-em, nie było to moim celem samym w sobie. Jednakże kolejne elementy układanki w mojej karierze pokazały, że nie tylko mam odpowiednie umiejętności, ale też pojawiłem się w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie. W moim przypadku był to zbieg korzystnych okoliczności i kawa ;-) 

Kamil

Kamil

Znalazłem się w firmie dzięki sześciomiesięcznym praktykom studenckim. Na samym początku zajmowałem się systemami wizyjnymi tj. tworzyłem programy do kamer wdrażanych na liniach produkcyjnych. Aktualnie jestem liderem zespołu programistów tworzącego aplikacje klienckie oraz rozwiązania Smart Factory, w tym aplikacje wykorzystujące okulary rozszerzonej rzeczywistości. Miałem przyjemność prezentowania naszych osiągnięć podczas różnych konferencji i wydarzeń, m.in. przy okazji inauguracji Inkubatora Przemysłu Przyszłości w Tarnowie.

Małgosia

Małgosia

Pracuję w ELPLC od trzech lat. Pomimo dużego stażu pracy i doświadczenia, początki były dla mnie trudne… Zmieniłam branżę z obrabiarkowej, jak również długoletnie stanowisko dyrektora handlowego na stanowisko w dziale logistyki i zakupów.

Było to dla mnie nowe wyzwanie. Musiałam nauczyć się asortymentu, programów, poznać nowych dostawców, nie znałam też nikogo w dziale. Wszyscy jednak okazali się bardzo pomocni i jakoś przetrwałam niełatwe początki. Dzisiaj jestem pracownikiem, który jest w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom związanym z ciągłym i szybkim rozwojem firmy w szeroko rozumianej dziedzinie logistyki i zaopatrzenia. Uwielbiam aktywnie spędzać czas wolny. Bardzo lubię dobrą i mocną muzykę na żywo i z gramofonu.

Zbyszek

Zbyszek

Moje życiowe motto brzmi: „pięknie, wspaniale, cudownie!” Lubię to co robię. W ELPLC jestem kierownikiem Zakładu Mechanicznego. Pracuję w firmie, która realizuje ciekawe i prototypowe projekty. Cenna jest współpraca w zespole ludzi, gdzie każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie. 

Praktyczna nauka zawodu jest skarbem i jednocześnie największym wyzwaniem, z którym musisz się zmierzyć. Zapał i pasja, której nie brakuje mojemu zespołowi -  to wyznacznik tego co się dzieje w ELPLC. Pracujemy na zaawansowanych obrabiarkach i centrach obróbczych. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia oraz oprogramowanie CAM/CAE i dzięki temu wytwarzamy detale na najwyższym poziomie.

Jakub

Jakub

W technikum włożyłem bardzo dużo starań w praktyczną naukę zawodu, wykraczając poza moją specjalizację, którą jest elektronika. Nabyte umiejętności spowodowały, że bardziej ciekawi mnie praca z metalem i to z nim związałem swoją przyszłość jako frezer w ELPLC. Styczność z materiałem, nauka obróbki, spawania i rozwijanie kunsztu – to wszystko wyniosłem z domu. Jestem dumny z tego, że przez lata mogłem uczyć się pod okiem dziadka, taty i wujka. Teraz pogłębiam pasję dzięki kolegom w firmie. Lubię z nimi pracować – towarzyszy nam dobra energia i wzajemny szacunek.

W wolnym czasie majsterkuje, zajmuję się pszczelarstwem, pomagam tacie w codziennych pracach. Swoją przyszłość wiążę z Polską tu chcę realizować swój potencjał i umiejętności.

Daniel

Daniel

W ELPLC pracuje od 16 lat. Kieruję zespołem odpowiedzialnym za tworzenie oprogramowania do zastosowań w przemyśle. Są to systemy śledzenia produkcji, laboratoryjne systemy pomiarowe, aplikacje wspomagające produkcję, wizyjne systemy kontrolne i pomiarowe. Dla mnie najważniejsza jest możliwość pracy w grupie fantastycznych profesjonalistów i pasjonatów, nad innowacyjnymi projektami dla klientów z całego świata.
Od początku pracy w ELPLC jestem świadkiem rozwoju firmy.

Marcin

Marcin

Mam na imię Marcin. W ELPLC pracuję od 2011 roku. Początkowo zajmowałem się projektowaniem obwodów elektrycznych i programowaniem sterowników PLC. Obecnie jestem członkiem zespołu zajmującego się automatyzacją procesów produkcyjnych na bazie sterowników PLC. Zespół programistów, z którymi mam przywilej pracować to grupa fantastycznych ludzi wspierających się nawzajem i wspólnie rozwiązujących wszystkie problemy. Dla mnie w pracy najważniejszy jest ciągły rozwój i wdrażanie innowacyjnych technologii. ELPLC zapewnia mi to w pełnym wymiarze. Obserwując ogromny rozwój firmy przez cały okres mojej pracy jestem przekonany, że jest to dla mnie właściwe miejsce.

Po pracy uwielbiam spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.