...
ELPLC Smart Factory

ELPLC Smart Factory

System zarządzania i monitorowania produkcji, zbierający i analizujący dane z maszyn.

Linia montażu i testowania amortyzatorów

Linia montażu i testowania amortyzatorów

Linie przeznaczone do produkcji i testowania amortyzatorów zajmują wysoką pozycję w portfolio firmy i doczekały się wielu innowacji.

Linie dysz cyrkonowych

Linie dysz cyrkonowych

Zrobotyzowane linie w ciągu technologicznym wytwarzania dysz cyrkonowych, produktu dla branży odlewniczej.

Oferta

Pełny zakres usług dla przemysłu

Automatyzacja
i robotyzacja

Pełny zakres usług z obszaru automatyzacji
i robotyzacji procesów.

Zobacz więcej

Budowa linii
i maszyn

Budujemy maszyny i kompletne linie oraz ciągi technologiczne.

Zobacz więcej

Modernizacja
istniejących linii

Oferujemy nasze doświadczenie w modernizacji istniejących linii i maszyn.

Zobacz więcej

Oprogramowanie
dla przemysłu

Oprogramowanie i systemy dostosowane
do potrzeb środowiska produkcyjnego.

Zobacz więcej

Serwis
 

Gwarancyjny i pogwarancyjny, dopasowane umowy serwisowe.

Zobacz więcej

Badania
i rozwój

Prototypowe rozwiązania dla różnych branż przemysłu.

Zobacz więcej

ELPLC jest producentem specjalistycznych i prototypowych rozwiązań z dziedziny automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych. Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie maszyn, kompletnych linii montażowych, zautomatyzowanych stacji oraz tworzeniu oprogramowania dla przemysłu. Oferujemy nasze rozwiązania dla wielu branż: automotive, e-mobility, odnawialne źródła energii, metalurgia, ceramika, tworzywa sztuczne, konstrukcje, chemia, elektronika, elektrotechnika i inne. Dostarczamy rozwiązania z obszaru Przemysłu 4.0 – Smart Factory oraz jesteśmy pionierem w zakresie rozwiązań przemysłowych z zastosowaniem rzeczywistości mieszanej i rozszerzonej. 

ELPLC to zespół ponad 170 specjalistów, m.in., projektantów, programistów, mechatroników, automatyków i inżynierów. Dysponujemy własnym Centrum Badawczo-Rozwojowym (ministerialny status CBR od 2021 r.) oraz nowoczesną infrastrukturą produkcyjną.

Zobacz więcej

Kariera

Razem tworzymy przyszłość

Paweł

Paweł

Pracę w ELPLC rozpocząłem jako absolwent. Nie mając żadnego doświadczenia firma zadbała o mój rozwój, a zespół współpracowników wspierał wiedzą i doświadczeniem. W krótkim czasie awansowałem, początkowo na lidera a później na kierownika działu mechatroników. Praca w zgranym zespole napawa radością, a udział w tworzeniu prototypowych rozwiązań w dziale automotive np. linii do produkcji amortyzatorów do BMW jest powodem do dumy.

Pasjonują mnie wędrówki górskie. W górach każdy krok musi być przemyślany, a każde zwycięstwo okupione jest wysiłkiem. Aktywne obcowanie z naturą daje mnóstwo pozytywnych wrażeń i nowej energii.

Jordan

Jordan

Z firmą związany jestem od kilku lat. Pracuję jako automatyk przy budowie maszyn i całych linii produkcyjnych. Swoją wizję twórczą realizuje przy montażu i kalibracji systemów wizyjnych. Praca z niezwykłymi ludźmi, codzienne  stawianie czoła nietuzinkowym wyzwaniom odmieniło mój sposób postrzegania świata i nauczyło odpowiedzialności.

Daniel

Daniel

W ELPLC pracuje od 11 lat. Na co dzień jestem częścią zespołu odpowiedzialnego za tworzenie oprogramowania do zastosowań w przemyśle. Tworzymy systemy traceability, laboratoryjne systemy pomiarowe, aplikacje wspomagające produkcje, wizyjne systemy kontrolne i pomiarowe. Dla mnie najważniejsza jest możliwość pracy w grupie fantastycznych profesjonalistów i pasjonatów, nad innowacyjnymi projektami dla klientów z całego świata.

Przez ponad dekadę pracy w ELPLC jestem świadkiem niesamowitego rozwoju firmy, to naprawdę miłe uczucie być częścią tego wszystkiego.

Marcin

Marcin

Mam na imię Marcin. W ELPLC pracuję od 2011 roku. Początkowo zajmowałem się projektowaniem obwodów elektrycznych i programowaniem sterowników PLC. Obecnie jestem członkiem zespołu zajmującego się automatyzacją procesów produkcyjnych na bazie sterowników PLC. Zespół programistów, z którymi mam przywilej pracować to grupa fantastycznych ludzi wspierających się nawzajem i wspólnie rozwiązujących wszystkie problemy. Dla mnie w pracy najważniejszy jest ciągły rozwój i wdrażanie innowacyjnych technologii. ELPLC zapewnia mi to w pełnym wymiarze. Obserwując ogromny rozwój firmy przez cały okres mojej pracy jestem przekonany, że jest to dla mnie właściwe miejsce.

Po pracy uwielbiam spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Are you a specialist?

We are currently looking for specialists for the position:

show me open positions

Klienci

Zaufali nam

Borg Warner BWI Delphi Automotive Eberspacher Steinhof Maflow Magna Nemak Nexteer Nidec Polaris Rockwell Automation Stellantis Tenneco Valeo Vesuvius