Skip to main content
Linia montażu sprężyn gazowych

Linia montażu sprężyn gazowych

Zrobotyzowana linia montażu głównego sprężyn gazowych o różnej średnicy tłoczyska i średnicy zewnętrznej cylindra. Na linii odbywa się również napełnienie gazem oraz test funkcjonalny.

Linie dysz cyrkonowych

Linie dysz cyrkonowych

Zrobotyzowane linie w ciągu technologicznym wytwarzania dysz cyrkonowych, produktu dla branży odlewniczej. Paletyzacja, depaletyzacja, frezowanie i wizyjne systemy kontroli jakości oraz aplikacja traceability.

Linia montażu i testowania amortyzatorów

Linia montażu i testowania amortyzatorów

Linie przeznaczone do produkcji i testowania amortyzatorów zajmują wysoką pozycję w portfolio firmy i doczekały się wielu innowacji.

Linia montażu e-mobility

Linia montażu e-mobility

Wysoce autonomiczna, zrobotyzowana linia montażu (klejenia) elementów grzejnych dla branży e-mobility

Kariera

Przechodząc intensywny okres rozwoju począwszy od kilku zaangażowanych osób, obecnie staliśmy się zgranym zespołem o wysokich kwalifikacjach oraz rozpoznawalnym, wiarygodnym i pożądanym pracodawcą.

Wysiłek zespołu przynosi już teraz sporo satysfakcji, gdyż nasze linie i maszyny są rozpoznawalne nie tylko w Polsce ale również na świecie, w krajach takich: jak Słowacja, Czechy, Bułgaria, Francja, Wielka Brytania, Hiszpania, Rosja, Meksyk, Chiny, USA, Indie oraz Tajlandia.

Nasze działy

Aktualne oferty pracy

Jeśli chcesz się rozwijać, poznawać nowe technologie, budować firmę tworzącą maszyny dla największych i najlepszych światowych firm i jednocześnie jeśli jesteś odpowiedzialny, samodzielny, potrafisz pracować w zespole, to ELPLC jest idealnym miejscem pracy dla Ciebie
Specjalista ds. technicznych i wycen / młodszy specjalista
Programista systemów wizyjnych
Programista aplikacji przemysłowych
Projektant elektryk
Inżynier sprzedaży
Programista .NET
Programista PLC
Projektant mechanik

Nie znalazłeś(-aś) oferty dla siebie?

Nie znalazłeś(-aś) oferty dla siebie ale interesuje Cię praca w ELPLC S.A.? Nic straconego, daj się poznać i prześlij do nas swoje CV: rekrutacja@elplc.com.

Benefity

Podejmując pracę u nas zyskujesz stabilność i uczciwe zasady zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, pozytywną atmosferę oraz masz dostęp do wielu benefitów:
podwyżki uzależnione od sytuacji rynkowej oraz indywidualnej oceny pracy i kompetencji
system premiowy uzależniony od indywidualnych i zespołowych wyników
opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
ubezpieczenie grupowe NW
możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach zawodowych
atrakcyjny system poleceń do pracy (polecasz – zarabiasz dodatkowo)
atrakcyjny system dopłat do podróży (delegacji)
wyborna kawa dofinansowana przez pracodawcę
wyjazdy integracyjne, pikniki rodzinne
nagrody za ciekawe pomysły nazw produktów, programów oraz innowacyjne rozwiązania do systemu 5S
elastyczny czas pracy w biurach
strefa chillout – fotele do masażu, stół do ping-ponga
szczepienia na zagraniczne wyjazdy delegacyjne
pełna odzież robocza
indywidualne narzędzia pracy: oryginalne programatory, skrzynie narzędziowe
owocowe witaminy +
duże dofinansowanie do kart Mulisport
karty do automatów z napojami sfinansowane przez pracodawcę

Paweł

Karierę w ELPLC zacząłem jako elektryk-automatyk tuż po zakończeniu edukacji. Była to moja pierwsza praca. Po pewnym czasie, podjąłem niełatwą decyzje o wyjeździe do Wielkiej Brytanii. Po powrocie do kraju ponownie skierowałem swoje kroki do ELPLC. Po prawie rocznej pracy na stanowisku automatyka, dołączyłem do zespołu kierowników projektów. Aktualnie prowadzę samodzielnie duże projekty.

Jak zostać dobrym PM-em? Kawa, kawa i jeszcze trzy kawy…. A tak na serio, nigdy nie myślałem aby zostać PM-em, nie było to moim celem samym w sobie. Jednakże kolejne elementy układanki w mojej karierze pokazały, że nie tylko mam odpowiednie umiejętności, ale też pojawiłem się w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie. W moim przypadku był to zbieg korzystnych okoliczności i kawa 😉

Kamil

Znalazłem się w firmie dzięki sześciomiesięcznym praktykom studenckim. Na samym początku zajmowałem się systemami wizyjnymi tj. tworzyłem programy do kamer wdrażanych na liniach produkcyjnych. Aktualnie jestem liderem zespołu programistów tworzącego aplikacje klienckie oraz rozwiązania Smart Factory, w tym aplikacje wykorzystujące okulary rozszerzonej rzeczywistości. Miałem przyjemność prezentowania naszych osiągnięć podczas różnych konferencji i wydarzeń, m.in. przy okazji inauguracji Inkubatora Przemysłu Przyszłości w Tarnowie.

Małgosia

Pracuję w ELPLC od trzech lat. Pomimo dużego stażu pracy i doświadczenia, początki były dla mnie trudne… Zmieniłam branżę z obrabiarkowej, jak również długoletnie stanowisko dyrektora handlowego na stanowisko w dziale logistyki i zakupów.

Było to dla mnie nowe wyzwanie. Musiałam nauczyć się asortymentu, programów, poznać nowych dostawców, nie znałam też nikogo w dziale. Wszyscy jednak okazali się bardzo pomocni i jakoś przetrwałam niełatwe początki. Dzisiaj jestem pracownikiem, który jest w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom związanym z ciągłym i szybkim rozwojem firmy w szeroko rozumianej dziedzinie logistyki i zaopatrzenia. Uwielbiam aktywnie spędzać czas wolny. Bardzo lubię dobrą i mocną muzykę na żywo i z gramofonu.

Zbyszek

Moje życiowe motto brzmi: „pięknie, wspaniale, cudownie!” Lubię to co robię. W ELPLC jestem kierownikiem Zakładu Mechanicznego. Pracuję w firmie, która realizuje ciekawe i prototypowe projekty. Cenna jest współpraca w zespole ludzi, gdzie każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie. 

Praktyczna nauka zawodu jest skarbem i jednocześnie największym wyzwaniem, z którym musisz się zmierzyć. Zapał i pasja, której nie brakuje mojemu zespołowi –  to wyznacznik tego co się dzieje w ELPLC. Pracujemy na zaawansowanych obrabiarkach i centrach obróbczych. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia oraz oprogramowanie CAM/CAE i dzięki temu wytwarzamy detale na najwyższym poziomie.

Jakub

W technikum włożyłem bardzo dużo starań w praktyczną naukę zawodu, wykraczając poza moją specjalizację, którą jest elektronika. Nabyte umiejętności spowodowały, że bardziej ciekawi mnie praca z metalem i to z nim związałem swoją przyszłość jako frezer w ELPLC. Styczność z materiałem, nauka obróbki, spawania i rozwijanie kunsztu – to wszystko wyniosłem z domu. Jestem dumny z tego, że przez lata mogłem uczyć się pod okiem dziadka, taty i wujka. Teraz pogłębiam pasję dzięki kolegom w firmie. Lubię z nimi pracować – towarzyszy nam dobra energia i wzajemny szacunek.

W wolnym czasie majsterkuje, zajmuję się pszczelarstwem, pomagam tacie w codziennych pracach. Swoją przyszłość wiążę z Polską tu chcę realizować swój potencjał i umiejętności.

Daniel

W ELPLC pracuje od 16 lat. Kieruję zespołem odpowiedzialnym za tworzenie oprogramowania do zastosowań w przemyśle. Są to systemy śledzenia produkcji, laboratoryjne systemy pomiarowe, aplikacje wspomagające produkcję, wizyjne systemy kontrolne i pomiarowe. Dla mnie najważniejsza jest możliwość pracy w grupie fantastycznych profesjonalistów i pasjonatów, nad innowacyjnymi projektami dla klientów z całego świata.
Od początku pracy w ELPLC jestem świadkiem rozwoju firmy.

Marcin

Mam na imię Marcin. W ELPLC pracuję od 2011 roku. Początkowo zajmowałem się projektowaniem obwodów elektrycznych i programowaniem sterowników PLC. Obecnie jestem członkiem zespołu zajmującego się automatyzacją procesów produkcyjnych na bazie sterowników PLC. Zespół programistów, z którymi mam przywilej pracować to grupa fantastycznych ludzi wspierających się nawzajem i wspólnie rozwiązujących wszystkie problemy. Dla mnie w pracy najważniejszy jest ciągły rozwój i wdrażanie innowacyjnych technologii. ELPLC zapewnia mi to w pełnym wymiarze. Obserwując ogromny rozwój firmy przez cały okres mojej pracy jestem przekonany, że jest to dla mnie właściwe miejsce.

Po pracy uwielbiam spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.


    © ELPLC. All rights reserved. Powered by jdev.pl